6,500.000ریال

آموزش بورس را شروع کنیم آموختن هر دانش تازه، مانند باز کردن یک درب جدید به روی دنیایی کشف نشده است. فرد ناآشنا به این دنیا در ابتدا با حجم انبوهی از ناشناخته‌ها روبه‌رو می‌شود؛ کمی می‌ترسد، گاهی گیج می‌زند و حتی ممکن است از قدم گذاشتن در این دنیای تازه حسابی پشیمان شود. چون به خودش و توانایی‌هایشان اعتماد چندانی ندارد. اما وقتی کمی صبوری می‌کند و خوب اطرافش را زیر نظر می‌گیرد می‌بیند که ماجرا آن‌قدرها هم سخت و پیچیده نیست. آموزش بورس هم دنیایی تازه برای کسانی است که تا به حال خودشان را در زمینه مالی محک نزده‌اند.

1,000.000ریال

تحلیل بنیادی، روشی برای آنالیز کردن سهام است. این تحلیل، با مطالعه تمامی موارد تاثیر‌گذار بر ارزش شرکت، نظیر وضعیت مالی و مدیریت شرکت، صنعت و شرایط اقتصادی کلان انجام می‌شود. هدف اصلی این تحلیل، کشف ارزش شرکت است که بتوان آن را با قیمت فعلی مقایسه کرد و در نتیجه سرمایه‌گذار بتواند برای خرید یا فروش سهم و اوراق بهادار تصمیم‌گیری کند. فیلم آموزشی تحلیل بنیادی استاد مازیار فتحی، در ۳۲ ساعت آموزش، تمامی نکات مربوط به تحلیل بنیادی از صفر تا صد را به شما آموزش می‌دهد. این دوره برای تمامی افراد با هر سطحی مناسب است.

3,500.000ریال

روانشناسی بازار و مالی رفتاری این دوره به همه‌ی عزیزانی که در بازار سرمایه فعالیت می‌کنند و حتی جزو با تجربه‌های بازار هستند، توصیه می‌شود. در این دوره سعی شده که روانشناسی بازار را یاد بگیرید و برای سرمایه‌گذاری درست و اصولی، برنامه‌ریزی و هدف معینی مشخص کنید. همچنین یاد می‌گیرید که چگونه هیجانات و استرس‌های خود را در بازارهای مالی کنترل کنید و با طراحی برنامه‌ی ویژه شخصی، امور اقتصادی خود را بهبود ببخشید.

1,450.000ریال

بطور خلاصه قرارداد اختیار معامله شــامل دو نوع قرارداد «اختیــار معامله خرید» و «اختیار معامله فروش» می باشــد. هریــک از قراردادهای مذکــور میان دو نفر منعقد می گردد و بابت این معامله مبلغی از طرف خریدار اختیار معامله به فروشنده اختیار معامله تعلق می گیرد. این مبلغ قیمت اختیار معامله نامیده می شــود. به موجب ایــن قرارداد و پرداخت ایــن مبلغ، خریدار اختیــار معامله این حق را پیدا می‌كند كه در زمان مشــخصی در آینده از فروشــنده اختیار معامله، مقدار مشخصی از یک دارایی را خریداری نماید و یا به او بفروشــد. قابل ذكر است كه چه در اختیار معامله خرید و چه در اختیار معامله فروش، تصمیم گیری برای خرید و یا فروش دارایی در آینــده به عهــده خریدار اختیار معامله می باشــد. فروشــنده اختیار معامله می بایســت از تصمیم خریــدار تبعیت كند.

1,750.000ریال

دوره برنامه ریزی مالی شخصی باعت افزایش ثروت همه انسان‌هاست و هیچ فرقی نمی‌کند که موقعیت فعلی‌شان چه باشد. ثروتمند می‌خواهد ثروتمندتر شود، فقیر می‌خواهد از نظر مالی تامین شود و در این میان افراد متوسط می‌خواهند از نردبان موفقیت تا جای ممکن بالا بروند. به‌رغم اینکه همه می‌خواهیم از آنچه هستیم ثروتمندتر باشیم، خیلی از ما در رسیدن به این هدف خسته می‌شویم و از فرصت‌های از دست رفته و فقدان کنترل بر سرنوشت مالی خود گلایه داریم. اما آن‌چه تعداد کمی از مردم درک می‌کنند این است که با کمی برنامه‌ریزی مشخص می‌شود که کلید به‌دست آوردن ثروت بیشتر، نزد خودمان بوده است.

5,600.000ریال

با فیلترنویسی، سهام با ویژگی‌های مدنظر خودتان را آماده کنید و با استفاده از خروجی این فیلترها، سهام برای خرید و فروش را در بهترین زمان، پیدا کنید با آموزش این دوره فیلترنویسی می‌توانید فیلتر خاص خودتان را بنویسید و همچنین استراتژی خرید و فروش فیلترهای مختلف را یاد بگیرید.

4,650.000ریال

شما با استفاده از علم فاندامتال و آموزش‌های مطرح شده، صنایع مختلف بورس ایران را تجزیه و تحلیل می‌کنید و پس انتخاب گروه‌های پیشرو، بهترین سهام این گروه‌ها را پیدا کرده و سبد سهام ارزنده‌ای تشکیل می‌دهید‌. این دوره مختص افرادی است که تسلط کامل به تحلیل بنیادی دارند.

4,950.000ریال

الگوهای هارمونیک یکی از مباحث تحلیل تکنیکال است و منبع اصلی اطلاعاتی این الگو، نمودار قیمت هر سهم می‌باشد. این الگوها براساس سطوح فیبوناچی عمل می‌کنند. با دیدن فیلم آموزشی الگوهای هارمونیک با استاد شروین ورجاوند، در ۷ ساعت، می‌توانید الگوهای هارمونیک را به صورت کامل یاد بگیرید و با استفاده از فیبوناچی و استراتژی‌های معاملاتی بر پایه الگوهای هارمونیک، بهترین خریدها را انجام دهید. همچنین با آموزش نرم‌افزارهای رایج، حل تمرین و مثالهای زنده، معامله بهتری داشته باشید. با مثال‌های فراوان گفته شده در این فیلم، به سوی حرفه ای شدن حرکت کنید! ❌پیش‌نیاز این دوره، دوره تحلیل تکنیکال می‌باشد‌.

3,500.000ریال

یکی از پرطرفدارترین تحلیل ها در بازار ارز و سهام، تحلیل تکنیکال می باشد که به معامله گر با استفاده از اعداد و ارقام و نیز گذشته یک سهم در تصمیم گیری کمک خواهد نمود. در واقع در تحلیل تکنیکال نمودارهای قیمت بررسی شده و الگوهای قیمتی در راستای پیش بینی حرکت های آینده بازار شناسایی خواهد نمود. نمودار تغییرات قیمت در واقع یکی از اصلی ترین فاکتورها در تحلیل تکنیکال به شمار می آید.

5,400.000ریال

✅معرفی دوره استراتژی های معاملاتی برتر خیلی از افرادی که وارد بازار سرمایه می‌شوند، ابزارهای مختلف تکنیکال را به خوبی می‌شناسند اما نمی‌توانند استراتژی مناسبی از آن‌ها بسازند. در دوره استراتژی های معاملاتی برتر سعی شده است استراتژی‌هایی با ابزارهای مختلف به شما آموزش داده شود تا استراتژی منحصر به فرد خود را به خوبی آماده کنید.

8,000.000ریال

دوره آموزش تابلوخوانی پیشرفته علی محمودیان یکی از سایت های پرکاربرد جهت بررسی و خرید و فروش سهام، سایت مدیریت فناوری بورس تهران (WWW.TSETMC.COM) است که اطلاعات جامعی از معاملات روزانه سهام در اختیار سرمایه گذار قرار می‌دهد. هر سهم در این سایت با نماد مخصوص به خود نمایش داده می‌شود. تابلو خوانی یعنی بررسی هر نماد، میزان خرید و فروش، نوسان‌های قیمت، میزان عرضه و تقاضای سهامداران حقیقی و حقوقی و…که باعث شناخت وضعیت کوتاه‌مدت و میان‌مدت سهم می‌گردد.در ادامه سری آموزش های بورس ،آموزش تابلوخوانی پیشرفته علی محمودیان را داریم که از بهترین آموزش های موجود در باب مبحث تابلو خوانی و فیلتر نویسی می باشد.

7,500.000ریال

همان‌طور که گفتیم، تابلوخوانی یعنی بررسی هر نماد، میزان خرید و فروش، نوسان‌های قیمت، میزان عرضه و تقاضای سهامداران حقیقی و حقوقی و موارد مشابه آن که منجر به شناخت وضعیت کوتاه‌مدت و میان‌مدت سهم می‌شود.

1,000.000ریال

آتی سبد سهام یک بازار دو طرفه است. یعنی معامله‌گر علاوه بر موقعیت خرید، در موقعیت فروش هم می تواند سود کسب کند. بنابراین قرارداد آتی سبد سهام قراردادی دو طرفه است كه بر اساس آن، خریدار و فروشنده تعهد می‌کنند، سهام پایه قرارداد را به قیمت مشخص و در تاریخ معینی که به آن تاریخ سررسید گفته می شود، معامله کنند. منظور از تاریخ سررسید تاریخی است که پس از آن قرارداد آتی منقضی می شود.

2,000.000ریال

امروزه، یکی از فعالیت‌های مفید و پرسود اقتصادی، ورود به بازار سهام و فعالیت در آن است. اما این حوزه نیز مانند هر زمینه دیگری یک موضوع تخصصی محسوب می‌‌شود و هر فردی که علاقه‌‌مند به فعالیت در زمینه بورس و بازارهای مالی است، باید آموزش‌های لازم را برای یک فعالیت اقتصادی مطمئن، دیده باشد.

Powered by DigiCom

با تیمی مجرب همراه شما هستیم .

ما تلاش می‌کنیم با یک روند پایدار و رو به رشد یک مرجع حرفه‌ای برای سرمایه‌گذاری شما باشیم. ما می‌خواهیم با اولویت حفظ سرمایه‌تان، برای شما منافع بلند مدت ایجاد کنیم.

با ما همراه باشید .

ساعات اداری

اطلاعات تماس با کارشناسان آتی سرمایه

شنبه تا پنجشنبه : 8 صبح تا 2 ظهر

جمعه : روزهای تعطیل

آدرس : ایران - تبریز - ولیعصر - ساختمان آتا

تلفن : 35421679-041